| spidy a întrebat:

Salut am o problema am un nokia e51 si nu mai merge tastatura ...ma gandesc ca o fi de le frig ca o fi inghetat dar ...astazi pe la 11 am scris un mesaj m-am dus pe afara si pe la 12-13 am primit un telefon atunci am aflat ca nu merge tastatura apas pe ea si nimic displayul merge sunetul tot dar tastatura nu merge (nu l-am scapat niciodata pe jos)poate ma puteti ajuta cu un sfat ceva.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si eu am un e51 si se pare ca la acest tip de telefoane este mai frecventa faza aceasta cu tastatura... doar un servis te poate ajuta in aceste chestii ...adica sati schimbe placutza de la tastaturasadsadsadsad: