| GroparuVesel a întrebat:

Am o problema cu jocul: Piratii din Caraibe-Legenda Jack Sparrow.La prima misiune imi zice sa apas butonu pentru interactiune la manivela aia si apoi sa rotesc analog.Eu am doar mouse si tastatura si cum nu merge sa modific analog cu mouse, am pus pe NUM 7, iar daca il apas nu merge, trebuie rotat. Vreo idee? Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| Anonim1112 a răspuns:

Daca ai jocul pe calculator ia-ti un joystick pentru PC care se conecteaza prin USB si sigur o sa-ti mearga. FUNDA?

| florinvalentin99 a răspuns:

Trebuie să învârți de săgeți în sens: sus, dreapta, jos, stânga si tot asa