| Just4Joker a întrebat:

Am o problema cu logarea pe site-uri gen metin2 / 4story. Pur si simplu cand ma loghez pe site... Deci ma loghez si pe urma nu mai apare nimic. E ca si cum as da Refresh. Si in joc, cand incerc sa cumpar ceva din item shop scrie eroare la conexiune. Am net de 3 Mb /s si acolo jos scrie 100mb/s... nu stiu ce sa fac am reinstalat windowsul si nimic

Răspuns Câştigător
| criminal101 a răspuns:

Te ajut eu sunt specialist pc big grin
mai intai da-mi fundita si lasa-mi id-ul tau de mess si vorbim pe mess atat iti cer fundita si id-ul de mess casa iti pot spune cum sa faci dar trebuie sa stii putin la pc casa il repari ok fundita si id-ul de mess

1 răspuns:
| Just4Joker explică:

Joker_xtreme