| XTreme00 a întrebat:

Salut.Am o problema.De curand mi-am reinstalat Windowsul si atunci cand incerc sa-mi downloadez Nero imi apare serial number.Pe site scrie ca e veriune full si cand colo e demo.Nu stiu ce sa fac.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andreea_Achim_Bianca_1998 a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Nero-10.5.10500_64280.html e foarte bun acesta ti-l recomand cu incredere!

3 răspunsuri:
| omide a răspuns:

De ce nu incerci IMG Burn e gratis si legal il gasesti pe http://download.rnt.ro la sistem sau multimedia

| XTreme00 explică (pentru omide):

Multumesc amandurora de raspunsuri, dar nu stiu cui sa-i dau fundita.Ma voi orienta dupa numarul de fundite pe care il aveti.Multumesc.