| zapcyu a întrebat:

Salut
Am o problema cu messu... de cand s-au jucat cu status-urile mie mi-a ramas blocat la shared acolo o porcarie e de cateva zile si nu pot s-o sterg am incercat tot si degeaba. Am dezactivat si yahoo pulse si mie nu-mi mai aparea ca am cv la status dar am intrebat pe cineva si era aceeasi porcarie...cum il sterg ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Prieten a răspuns:

Scrie un nou status si dai share.o sa dispara porcaria si o sa apara altcelva. Funda?

| zapcyu explică (pentru Prieten):

Degeaba... nu pot sa-l schimb

| Prieten a răspuns (pentru zapcyu):

Am incercat...mersi de funda