| FanCapriceCrane a întrebat:

Cum fac sa-mi dispara status ca si "Shared Blablablabla... si vreau sa dispara ala yahoo pulse. Am incercat si asta >>"Meseengerprivacyyahoo >updatesmanage the yahoo updates i >broadcastdebifezi "share my yahoo updates" sau daca nu vrei pentru tine ci pentru ceilalti selectezi customize yahoo updates si debifezi tot ", dar statusulrile vechi tot au ramas, iar eu as vrea sa scap de el.Am msn 11. mersi. Funda pentru cine imi rezolva problema

1 răspuns:
| PeAfara a răspuns:

Dai click pe link-ul respectiv ( de la share )...in partea stanga iti va aparea un tabel. Dai pe Profile si iti stergi postarile.
Bafta!