| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu messul.Incerc sa intru in el dar imi scrie "your account has been locked." ma puteti ajuta? ..chiar nu stiu de ce este blocat

6 răspunsuri:
| Catecrs a răspuns:

Cand iti apare acel mesaj apasa pe butonul din mijloc "I forgot my password" iti va cere ori sa introduci parola ori sa aleg una dintre cele 3 optiuni dupa care continui procesul. Succes.

| Konata a răspuns:

Peste 24 de ore. Poate cineva a încercat să intre pe contul tău şi a greşit parola de 3 ori. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au trecut deja cateva zile.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au trecut deja cateva zile.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge..am incercatstraight face

| iSimo a răspuns:

Da ti-a fost blocat, probabil nu ai mai intrat de mult timp pe el. Oricum da pe "forgot password " si o sa-ti puna niste intrebari secrete, sau sa dai un alt cont ca sa-ti trimita deblocarea