| Andraa a întrebat:

Salut.nu mai pot sa intru pe id. ul meu,. zice your account has been locked
daca incerc sa intru pe altul merge crying(
oare de ce? ma puteti ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Incearca sa te loghezi pe mail, posibil sa-ti ceara ceva date pe acolo ca sa ti-l deblocheze.

4 răspunsuri:
| Andraa explică:

Ms cristi>big grin

| Pisiii :x a răspuns:

Si eu imi patesc asa

| Funny a răspuns:

Pentru ca ai mai intrat de pe alt pc m respectiv Net, si id si-a salvat locatia acolo! si nu iti va da voie din alta parte. Nu trebuia sa dai Remember "

| thestiffmeister1 a răspuns:

Pai asteapta 24 de ore... abia atunci vei putea intra.Se pare ca vreun "amic" a incercat sa-ti afle parola si a facut prea multe incercari si astia de la yahoo ti-au blocat contul pentru. 24 de ore.