| Alexandru009009 a întrebat:

am o problema cu pc'ul, nu merge tastatura.Adica,bag in slot,o citeste[cateodata],imi apare sa instalez driverele la ea,ar cand o instalez, zice ca ea este deja instalata, iar folderul unde este instalata nu poate fi sters...am bagat alta tast., nu merge...am bagat-o pe a mea la alt pc si merge.In plus nu pot schimba nici windows pentru ca nu am tastatura.

P.S; merge butonul de dat mai incet/tare,power, calculator.

va rog ajutati-ma, funda + vot; o3

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Dezinstaleaza draivarul de la tastura si reinstaleaza-l dar tastutra sa fie la pc happy...

daca nu vrea asa unica solutie este sa scoti toate mufele de la placa de baza adica cea de la monitor si tastatura si maus si cablu de alimentare tot ce ai la ea o scoti si i scoti bateria de pe placa o lesi cateva minute asa si apoi pui bateria la loc cum era happy si il redeschizi asa am patit si eu happy... facea probleme tot asa ca si tie si am incercat sa dezinstalez draivarul si nu a mers la mine sper sa mearga la tine happymult noroc