| george312 a întrebat:

Salut, am o problema cu sprancenele.
sunt baiat, am o forma frumoasa a sprancenelor, asta mi-au zis-o multe fetebig grin. dar le am dese, si de ceva timp daca trag un pic ma trezesc cu cateva fire in mana. ce fel de problema e asta? de ce imi cad sprancenele? aceeasi problema o a am si la parul bubian, dar la cel din cap nu imi cade de loc, nici la cel de pe picioare nici de pe maini sau sub buric.

1 răspuns:
| boxes a răspuns:

Probabil asta e periodic, iar daca nu vor creste la loc atunci e o problema.