| yappi a întrebat:

Deci baietii astia sunt asa greu de inteles! Fostul meu prieten vroia sa ne impacam si a vb cu prietena mea despre asta. M'a sunat pentru ca nu eram acasa si eu pentru ca tin inca la el am acceptat a mai spus si ca sa mergem impreuna la cabana de rev cu inca cativa prieteni si bineinteles ca vroiam asta dar cand am ajuns acasa si am vb pe mess a inceput sa imi zica ca el crede ca nu mai vine merge la altcineva si din astea.La inceput m-am inervat si a simtit si el asta dar dupa aceea mi-am revenit si am spus ca poate merge si ne vedem ziua urmatoare dar a zis ca nu vrea sa fiu suparata si ca vede dupa cum vb ca nu imi convine dar am reusit sa inceiem sub si apoi am inceput sa vb despre noi daca ne potrivim dar a iesit dintrodata de pe mess si eu m-am inervat si am spus ca nu prea stiu daca vreau sa mai continuam. A intrat dupa cateva minute si si'a cerut scuze dar a venit mama lui si m'a intr daca am mai scris ceva. A citic ce i'am scris si apoi mi-a spus ca tine foarte mult la mine si ma iubeste dar se simte foarte stresat cand e cu o fata si am decis sa fim amicihappy. A vb dupa aceea cu prietena mea si i'a spus si ei ca ne'am desp(stia deja de la mine) i'a zis ca ma iubeste dar nu poate scapa de stres ca daca ar putea fi cu mine m'ar face fericita ar vb si cu mama dar stresul il omoara. I'a mai spus el prietenei mele din astea dupa care el a decis ca daca ne intalnim si discutam poate se vor rezolva problema dintre noi si m'a invitat in oras.Astazi de dimineata ma suna sa vada de la ce ora is libera stabilim sa iesim pe la 4 dar la 2 fara ceva imi spune pe mess ca merge la fotbal si nu ne mai putem vedea azi. I'am spus ca maine nu stiu daca pot au si a spus atunci alta data. Ce nu inteleg este dc cand a fost cu alte fete nu se simtea stresat dar cand e vb sa fie cu mine e dintrodata ff stresatstraight face. Il iubesc si sincer cred tot ce a spus ieri ca ma iubeste si toate cele pentru ca il cunosc destul de bine ca sa imi dau seama daca minte dar sincer nu stiu ce as putea face sa i treaca stresul acela pentru ca el spune ca nu are habar din ce cauza e stresat si as vrea sa se rezolve tot il vreau, vreau sa fiu cu el si sa ne intelegem dar nu stiu cum sa il fac sa scape de stresstraight face Dau FUNDA dar va rog sa ma ajutati:*

Răspuns Câştigător
| Inoue a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui să mergeti impreuna la un pshiholoc sua la un consilier in relatii.In orice caz baietii sunt extrem de complicati ar trebui sa incerci o altfel de abordare cu el.Mult succes!

2 răspunsuri:
| tpuareproblemetehnice a răspuns:

Pfff...si eu sunt intr-o situatie asemanatoare...nici eu nu stiu ce sa fac thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel si nu stiu nici acum ce sa fac...parerea mea e ca el ar trebui sa contientizeze ca are o problema...sa o accepte si apoi sa o puteti sa o rezolvati