| adriian a întrebat:

Am o problema in legatura cu contul meu de facebook, trebuie sa bag codul de securitate pe care l-am primit pe un numar de telefon, dar am sters mesajul cu codul si dau sa retrimit din nou codul dar nu merge. Ce pot face ca sa-mi pot utiliza din nou contul de facebook? Dau funda, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Iuliaa3 a răspuns:

Pai mai incearca sa dai retrimite. Daca nu merge fa-ti alt cont. Eu nu stiu alta solutie. Nu mi-s-a intamplat niciodata. Sper ca te-am ajutat cat de cat.