| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si am nevoie de niste sfaturi utile.

Sunt nevoit sa suport un om pe care pot spune ca il urasc,fac asta pentru ca el este o mare scula la mine in oras facand parte din partidul care este la putere la mine in oras,din acest motiv el sponsorizeaza clubul meu sportiv si antrenorul meu mi-a cerut sa nu fac vreo prostie ca sa nu ne retraga sponsorizarea,dar va spun sincer nu am mai intalnit un om asa de nesuferit ca omul asta, are 1, 65 si se crede buricul pamantului, vine la antrenamentele noastre si ne injura si batjocoreste si nimeni nu ii spune nimic, este incredibil ca el care a primit totul pe tava ma poate judeca pe mine si pe altii care muncesc de 12 ani si incerca sa se ridice pe puterile lor nu pe tot felul de relatii cum face el,,credeti-ma nu mai suport sa il aud nici sa il mai vad pe arogantu asta,daca omul asta conduce un judet inteleg de ce Romania este asa cum este, nu mai pot permite ca un nemernic care habar nu are ce sacrificii inseamna sportul de performanta sa isi bata joc de noi care am renuntat la timpul nostru liber si ne-am dedicat in totalitate sportului, daca ceilalti tac eu nu vreau sa mai tac in fata un pitic.
Astept un sfat ce ar trebui sa fac

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti bagi puula in el si un sut in cwr e destul

| Edisor27 a răspuns:

Pai reclama-l la politie ca nu o sa fii tu batjocura lui

| Mihaelablabla a răspuns:

Din pacate toate federatiile de sport din Romania sunt corupte si spala banii in prostie. Daca spui ca nu exista respect intre antrenorul tau si acest om, e clar ca antrenorul tau nu prea are coloana vertebrala.
Asta e, spune-i omului in fata ce ne-ai zis si noua, poate tace. Dar spune-i frumos si calm.