| biaaremarenevoiedeajutor a întrebat:

Am o problema si as avea nevoie de ajutor. Am 12 ani, sunt in clasa a 6-a, si imi place de un baiat din clasa. Dar el este in relatie cu alta fata, si nu am habar ce sa fac ca sa fim impreuna. As vrea sa ma apropii cumva de el, dar nu stiu cum. Si sufar foarte mult. El e cu fata aia cam de o saptamana. Daca puteti, sa imi dati niste sfaturi, cum sa il fac sa ma placa, sa ma apropii de el, m-as bucura foarte tare!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Adică suferi la 12 ani din dragoste? laughing aduceţi-mi bă o găleată...

| Fatamuntilor a răspuns:

Dincolo de faptul ca relatie la 12 ani nu isi are rostul, nu uita ca este deja cu cu fata!
Prea multe nu poti face! Priveste-l ca pe un coleg si astepta!

| IngerPazitorr a răspuns:

Buna!
Nu cred ca esti pregatita de o relatie inca. Nici el sau asa zisa iubita a lui nu sunt. Dar daca vrei sa il faci sa te placa,vorbeste cu el pe Facebook. Daca iti raspunde in sictir,uita-l. Dar daca vorbeste frumos cu tine, si e tolerant, fa-l sa te cunoasca mult mai bine. Mai bine o intrebi pe mama ta. Nimeni nu o sa te ajute daca intrebi pe un site. Sau cel putin o sa te ajute, dar nu o sa reusesti sa il 'atragi'. Pentru binele tau, mai asteapta 3-4 ani pana sa ai prima relatie.
O seara buna.