| Mihaela201 a întrebat:

Salut am o problema sunt clasa a 5a si avem un profesor foarte bun de matematica care nu vrea sa ne mai fie profesor de la anul. Vreau idei despre cum sa il facem sa se razgandeasca... Funda pentru cele mai bune idei..imi trebuie pana maine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunetii cu totii lui ca il placeti foarte mult si ca nu vreti sa plece poate va merge.

7 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Rasfatul e cel mai bun leac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind spui "bun" inteleg ca faceti carte cu el, nu ca e indulgent.
De ce nu vrea? Daca iese la pensie, rugati-l sa mai stea pina la examenele de admitere, sa va ajute sa fiti cei mai buni si asa el va fi apreciat.
Daca pleaca la un salar mai mare, nici o sansa.

| Mihaela201 explică (pentru anonim_4396):

Nu iese cred ca lau suparat cei obraznici cu ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihaela201):

Daca l-au suparat ATIT DE RAU colegii obraznici, nu prea cred ca mai aveti sanse. Voi de ce nu ati luat atitudine cind colegii faceau prostii, fiindca sigur nu s-a suparat doar pentru una. V-ati distrat cind faceau prostii? Acum trageti consecintele tot din solidaritate.

| violetajustme a răspuns:

Depuneti cerere toti parintii cum ca doresc ca si anul viitor sa va fie profesor doar la clasa voastra chiar daca e la pensie

| Ctmfresh28 a răspuns:

Pai cu criza asta norman ca nu mai vrea in invatamant asa ca lasati-l sa-si traiasca viata ca doar una are.

| Mihaela201 explică (pentru Ctmfresh28):

E batrin vrea sa fie profesor dar nu la clasa noastra