| simonafrumoasa a întrebat:

am o scurgere maronie de vreo cateva luni in fiecare luna imi vine. in auguust mi-a venit 1 oara ciclu iar dupa pana in ianuarie am avut in iecare luna aceasta scurgere in cantitate mica in ianuarie iar am avut ciclu. de atunci la el in fiecare luna inaara de febroarie am avut acea scurgere acum e cu putin sange ce inseamna? nu vreau pareri gen du-te la doctor sau vorbeste cu ai tai. ca nu de aia am postat intrebarea.

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Scurgerea maronie este tot menstruatie, probabil ai la inceputul sau sfarsitul menstruatiei.