| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o situatie dificila ne-mai intilnindu-ma cu asa ceva. de aceea nu stiu ce sa fac, Uite ca unui coleg de clasa i-a placut de mine, intr-un final am acceptat sa ne intalnim. insa nu am avut sentimente mari fata de el.
Ca dupa aproape o luna nu simt nimic pentru el, si caut pricini pentru despartire, Nu am motive pentru a pune relatiei noastre punct. Imi daruieste flori, bomboane, cadouri ..Si cuvintele cele mai frumose. Iar cind aud te iubesc imi trec fiorii, pentru ca eu ..eu nu am nimic fata de el. ma simt foarte vinovata, iar atunci cind unei fete ii daruieste o floare ea ride, insa eu pling, pentru ca ma simt vinovata ..Acum am avut parte de o cearta, si dupa asta iar flori si cuvinte dulci. ce sa fac, suntem intr-o clasa, iar apoi dupa o despartire cum o sa ma uit in ochii lui.crying(

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Spune-i elegant baiatului ca esti onorata de sentimentele lui, dar, din diverse motive personale, nu mai poti continua aceasta relatie. Nu-ti bate joc de el, chiar daca vorbeste prostioare si nu stie ce spune! Poate ca s-a indragostit de tine si a avut ghinion. Refuza-l dar respecta-l, maine poti fi tu in locul lui!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Santeti mici pentru chestii de acest gen, orientativa mintiile la studii.

| TeckTonik997 a răspuns:

Nasol dar de ce nu il iubesti? El face atatea pentru tine... sigur ii vei rupe inima si nu se va vindeca niciodata complet, poate doar dupa 1-2 ani dupa ce terminati scoala... Nu prea ai alta solutie decat sa ii spui sa ramaneti prieteni si cam asta e, poate ai noroc si va incerca sa te urasca.

| TwiSt1997 a răspuns:

Arata-i intrebarea ta de pe TPU, e mai bine decat 1000 de cuvintelaughing