| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut am obs că nu mă știu integra Intr un grup..gen nu pot sa zic că îs timid dar nu știu ce să vorbesc cu niste persoane noi, ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum să îți dăm sfaturi de subiecte de conversație? Vorbete așa cum vorbești cu toată lumea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu trebuie sa stii ce sa vorbesti, vorbesti pur si simplu pe moment, nu trebuie sa te gandesti prea mult la asta. Cand simti ca vrei sa spui ceva, spune asta, insa sa nu fie ceva absurd. Leaga-te de subiectele comune, cele care sunt "vizibile" de moment, apoi treci mai departe happy

Bafta!

| Dana2103 a răspuns:

Poate ai anxietate sociala