| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

Salut.Am observat ca multa lume se apuca de vlogging. Asa ca am inceput si eu. Credeti ca am inceput bine: https://www.youtube.com/watch?v=vcRuO01PIxs?
Multumesc♥

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cand tipul a zis manele am inchis. De aici reiese si impresia mea. Automat cand faceti ceva incercati sa atrageti tot felul de persoane, ca dupa asta deja va pierdeti jumate din audienta. Trebuia sa ziceti "de toate".

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru T0T):

Multumesc :* O sa ascult sfaturile. Raspunsul era pentru amuzament, se vede dupa accent, nu ascult doar manele laughing

Răspuns utilizator avertizat