| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca acestea sunt coincidente?

https://www.youtube.com/watch?v=worH_VQ6TVg

https://www.youtube.com/watch?v=qlZMq1bvihc

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Robby 2?

| Dandanache a răspuns:

O nu, alte doua filmulete de youtube. Astea sunt mai persuasive decat Biblia. Ii vei aduce pe toti ateii pe cale cea dreapta.

| RAY a răspuns:

Cum a aparut dumnezeu?

| zurick a răspuns (pentru RAY):

Dumnezeu n-a aparul, El este dintotdeauna...

| RAY a răspuns (pentru zurick):

Si zeus la fel

| zurick a răspuns (pentru RAY):

N-are rost sa ma contrazic...Crezi ce vrei! Nu pot schimba asta si nici macar nu vreau

| Dandanache a răspuns (pentru zurick):

Poti macar sa ii raspunzi incultului (eu nu pot, mi-a dat ignore) ca Zeus nu e dintotdeuana. E fiul lui Cronus si Rhea, nepotul lui Uranus si Gaia. S-au perindat si alte generatii inaintea lui.

| zurick a răspuns (pentru Dandanache):

Poate pot poate nu dar de ce as incerca? Din totdeauna o fost o gramada de zei... Daca eu aleg sa cred in Dumnezeu e doar alegerea mea, daca el alege sa nu creada e doar alegerea lui

| zurick a răspuns:

Fara sa ma uit iti spun ca nimic absolut nimic nu e coincidenta...Iar daca-i vorba de o prostie tot o prostie va ramane

| Miauti a răspuns:

Eu am o intrebare mai logica. De ce dracu toate profetiile cu apocalipsa provin din SUA. Acolo unde daca tragi o basina, te salta NSA-ul

http://www.youtube.com/watch?v=2r6oXukz_Cc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni nebuni, oameni nebuni peste tot.
Oameni nebuni care s-au vorbit ca sa inebuneasca si pe altii mai slabi.

| Dragotta a răspuns:

Tot ce vad acolo sunt niste aberatii, O incercare jalnica de a asocia religia cu stiinta.Pentru ca daca religia ar avea legatura cu stiinta pentru o luna, sa zicem in medicina, multi oameni ar muri.(ca apropo de leacul leprei din biblie)