| anonim_4396 a întrebat:

Am observat cand scot limba ca am pe ea in spatele gurii ca niste mici umflaturi. Nu stiu ce sa cred. De la ce poate fi? sunt 2-3 mici umflaturi. Nu ma doare, nu simt niciun disconfort. Nu se diferentiaza fata de culoarea limbii, sunt tot roze. Ce sa cred? O boala care se ia pe cale sexuala este exclusa din start pentru ca nu am facut pana in momentul de fata partenerei sex oral. Deci?

Răspuns Câştigător
| Blade82 a răspuns:

Te-ai gandit ca ar putea fi papilele gustative?

1 răspuns:
| Purec a răspuns:

Ai chiulit la orele de anatomie? Este v-ul lingual. E cat se poate de normal sa fie acolo.