| xena_1013 a întrebat:

am parul saten inchis, ten deschis, ochi albastri, tunsoare bob, as vrea sa-mi fac suvite blonde... ce sfat imi dati? help me please!

Răspuns Câştigător
| Andreea_1341 a răspuns:

Buna!

Inainte sa te vopsesti trebuie sa tii cont de culoare naturala al parului tau! Daca ai parul saten inchis poti opta pentru :saten deschis,saten mediu,saten inchis,blond inchis!

Depinde foarte mult ce fel de suvite iti faci,deoarece trebuie sa ti se potriveasca, dar daca tu consideri ca ti se potrivesc suvitele blonde atunci sfatul meu este sa optezi pentru un blond mediu!

Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

Depinde sa nu fie un blond de ala galbui :*

| xena_1013 explică:

In niciun caz galbuibig grinbig grin

| CapacDeBere a răspuns:

Daca ai tenul deschis nu te prinde...incearca roscatbig grin