| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor!
Cine ma ajuta primeste funda!
Deci, am trimis prea multe cereri de prietenie pe Facebook, si acum nu mai am voie sa trimit cereri pentru 26 de zile.
Ei bine... Chestia e ca... TREBUIE SA DAU O CERERE URGENT SI NU POT ASTEPTA 26 DE ZILE!
Va roooooog, nu pot face cumva sa pot trimite cereri din nou? Va rog mult ajutati-ma! E foarteeee important!sad

Răspuns Câştigător
| archas a răspuns:

Incearca sa anulezi o alta cerere pe care ai trimis-o! Nu sunt sigur ca va functiona, dar merita sa incerci!tongue

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti decat dupa 26 de zile! Pana atunci poti da accept la cererile de prietenie.

| hagi148 a răspuns:

Iti faci alt cont(si cand ti se deblocheaza vechiul cont) il pui acolo! sau il rogi pe el sa te adauge!

| IIIIIIIIIIIII explică (pentru hagi148):

De unde ai stiut ca e vorba despre un "el"? smug laughing)

| hagi148 a răspuns (pentru IIIIIIIIIIIII):

Am zis la modul general!