| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am problema, vreau sa sterg jocul Borderlands si nu pot.Cand dau sa il dezinstalez imi apare o eroare 1721. Ce sa fac nu pot sa il dezinstalez.Am cautat pe net dar nu imi merg.Dau funda la cine ma ajuta sa rezolv asta

3 răspunsuri:
| passyon22 a răspuns:

Sterge-l de pe desktop si unde-l mai ai instalat.Intra in control panel si dezinstaleaza-l

| silviuGL a răspuns:

Buna,
In caz ca l-ai instalai cu ajutorul programului "daemon tools" scoate imaginea din el, apoi sterge directorul unde este instalat, si incearca di nou sa-i dai unistal din control panel\programs and features.

| BigDaddy explică:

Am incercat si imi da eroare.La nici un joc nu mi-a mai facut asa