| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am instalat jocul Fable 3 si cand il deschid imi da o eroare.Scrie asa,, Improper shutdown detected" dupa aia se deschide jocul si mai dueaza 2-3 sec si im ida eroare aia cu,, close".Ce sa fac am cautat pe net cu schimbatul rezolutie le-am incercat pe toate nu merge.L-am instalat de 3 ori si tot apare.Ce sa fac? Cine ma ajuta sa rezolv asta ai

1 răspuns:
| randyboy a răspuns:

Scuze ca raspund intarziat...acum am vazut intrebarea.Asa e facut jocul ca sa nu poata fi piratat cica, dar se poate.E un program care il face sa mearga.Din pacata nu am programul dar o sa imi dea un prieten linkul si ti-l dau si tie in maxim 2 zile happy