| Panfilii_Victor_2001 a întrebat:

Salut am probleme cu roseata pe obraji ma inrosec cind ma amuz si cind sunt multe persoane fete. baieti ma inrosesc vreau nu vreau chiar si cind sunt singur ma inrosesc asta imi provoaca discomfort cum as pute a scapa de asta

1 răspuns:
| Larissa04 a răspuns:

Nu prea cred că poti scăpa de această 'problema' care, din punctul meu de vedere nu este tocmai co problemă, găsesc acest lucru drăguț la o fată. E ceva de natură așa c ai face bine să te împaci cu ideea asta si sa încerci s ts obișnuiești. Dacă o luăm pe partea cealaltă, nu mai ai nevoie de blush big grin