| Prigat10 a întrebat:

Am probleme un calculator.Practic i-am instalat un alt windows, dar nu mergea internetul, nu il recunostea. Dupa cateva zile am vrut sa istalez alt windows dar CD-Room-ul nu citea CD-ul. Din curiozitate am bagat un DVD cu muzica pe el, sa vad daca il recunoaste.Mergea, l-a recunoscut.Am desfacut carcasa sa vad daca vreun cablu ceva e miscat, dar se parea ca e totul in regula.Cand sa vreau sa il pornesc, nu mai vrea sa porneasca. Ce poate sa aiba? De ce face CD-Room-ul "figuri"? mersihappy Si

2 răspunsuri:
| angelo200 a răspuns:

1 foloseste windows 7
2 suna la furinizorul de interenet si zile ca nu-ti merge internetul

| Prigat10 explică:

Da nu e vb ca nu merge internetul, nu mi'l recunoaste calculatorul acela, ca mere netu nu am probleme