| stangaionut a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare: Vreau sa-mi instalez Windows-ul din nou,deoarece PC-ul merge aiurea rau,si intrebarea mea e : dupa ce am instalat WIndows-ul cum fac sa pornesc internetul de la RDS,cum fac sa apara iconita aia pe care trebuie sa dai click ca sa porneasca internetul? Apropo,am si router de la ei, multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ai router nu mai ai nevoie de nicio iconita care sa iti porneasca netul, conexiunea e facuta la nivel de router, tu nu trebuie decat sa iti instalezi driverele pentru placa de retea

| Vl4dootz a răspuns:

Uite aici un tutorial care iti va raspunde la intrebare
https://www.youtube.com/watch?v=i00H_izkPHY
Bafta!