| TiTanS a întrebat:

Salut, am o problema,, am instalat windows xp ....am bagat toate driverele de sunet, boxele se aprind deci merg dar nu se aude nimic cand pornesc o muzica ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| TiTanS explică:

Am instalat windowsul de atatea ori si driverele de sunet le-am bagat pe toate...dar se aud boxele cand dau muzica la maxim si asa se aude incet sunetul...

| dorin1990 a răspuns:

Salut! sigur ai bagat driverul corespunzator? poate sa nu fie compatibil incearca sa il bagi cel original sau reinstaleaza din nou windowsul.