| shifii a întrebat:

am un telefon Nokie C7. Si am vrut sa imi bag muzica in el. Am bagat USB-ul si mi-l citea ca fiind aparat si nu mergea... Nu stiu ce are. Stie cineva ce trebuie sa fac sa imi mearga? Si as prefera sa imi raspunda cei care au C7, sau cei care se pricep la asta, nu vreau bataie de joc la capitolul telefoane.happy funda:*

Răspuns Câştigător
| Fluke a răspuns:

Daca ai cumparat telefonul de la magazin, in cutie trebuie sa fie si un CD mic cu software-ul pentru telefonul tau, instaleaza-l si o sa fie mai usor sa faci transfer. Daca nu ai CD, descarca din link aplicatia pentru telefoane Nokia;) http://www.nokia.ro/suport/descarcati-software/nokia-pc-suite