| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am sa trec direct la subiect.
Eu 14, ea 13.Nu suntem impreuna dar ne comportam ca si cum am fi, cel putin, asa obisnuiam sa facem. A spus ca "s-a indepartat mult". si se simte. O iubesc foarte mult, chiar daca o sa apara raspunsuri cu "Sunteti prea mici". O iubesc frate, dar cum pot sa o fac sa ma iubeasca (din nou). stiu ca mai exista ceva acolo...am trecut printr-o perioada foarte grea. certuri. nu am prea vorbit si cand vorbeam, ne certam.Va rog sa ma ajutati big grin

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu o poti iubi cat vrei, dar nu poti avea pretentie sa te iubeasca si ea.

| T0T a răspuns:

Degeaba o iubești tu, dacă ea nu te iubește.

| eu123eu123 a răspuns (pentru T0T):

Dar m-a iubit. cel putin asa m-a facut sa cred.

| T0T a răspuns (pentru eu123eu123):

Inquire a spus-o foarte bine. Oamenii se schimbă foarte ușor mai ales la vârsta asta când nici voi nu știți ceea ce simțiți. Degeaba te-a plăcut atunci dacă acum nu o mai face. A fost doar ceva de moment și i-a trecut. Îți voi da un sfat care spre binele tău ar fi indicat să nu îl uiți. Când observi că fata nu prea vrea și dă semne în acest sens, nu îți face speranțe false căci vei suferi.

| SkyPilot a răspuns:

Oamenii se schimba, mai ales laa varsta voastra. te-a iubit, i-a trecut, nu o mai poti avea inapoi. Incearca sate apropii de ea cu frumosul, cu flori si vorbe frumoase,, cu complimente, invitatii pe afara. Dar asta este ca sa te simt tu bine ca ai facut tot ce se putea, realist vorbind sansele tale sunt minuscule.

| eu123eu123 a răspuns:

Nu la raspunsurile astea ma asteptam. dar multumesc oricum. big grin