| Moniikk a întrebat:

Am o mare dilema ..Imi place de un baiat de o saptamana. si la inceput vorbeam doar pe facebook, pana sa ne vedem ..ca si cand am vrea sa fim amandoi impreuna. apoi s-a suparat el dintr-un motiv aiurea. legat de un prieten de-al lui si nu a mai vorbit cu mine. apoi am fost de acord sa iesim. dupa ce am iesit ..afara s-a comportat ca si cand am fi doar simple cunostinte. apoi imediat cum ajungea acasa ma baga in seama si vorbeam mult. si la fel si acum. ne vedem afara ne comportam ca niste amici. dar problema este ca noi facem caterinca de genu ( stii ca doar pe tine te iubesc, stii ca esti viata mea.) si acum nu stiu cand mai vorbeste serios cu mine si cand nu ..Habar n-am ce sa mai cred..si numai el ma baga in seama si imediat cum ajunge acasa..si vorbim mult.sad va rog ajutati-ma cu un sfat.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa inteleg ca credeai ca te-ai abonat la cardul lui si acuma ai aflat ca tea dezabonat?

| neutrino a răspuns:

Inca nu ai motive sa crezi nimic concret.

| Sadop a răspuns:

Poate e mai timid faţă în faţă şi îi este mai uşor să vorbească cu tine mai deschis pe internet.
Doar el îţi poate spune concret de ce se comportă aşa, nu noi.
Întreabă-l, nu ezita!
Nu ai nimic de pierdut.

| just4ubr2015 a răspuns:

El nu vrea nimic cu tine nu mai pierde timpul cu el timpul nu til mai poate da nimeni inapoi cauta pe cineva care sa te aprecieze la valoarea reala

| Waffen18 a răspuns:

Cu siguranta e timid, si de aceea apeleaza prin intermediul fb-ului, pentru ca nu e fata in fata... Intreaba-l daca te place, iesiti undeva ca niste amici apoi totul o sa vina de la sine