| anonimz0r a întrebat:

Am scris pe aces site deoarece am o problema.Sunt indragostit de o colega de clasa, mentionez ca sunt clasa a11a, ea vine dintr-o relatie la care a suferit foarte mult fostul prieten o insela dar ea tinea foarte mult la el...si din cate mai stiu inca tine.
Eu in fiecare zi ii spun ca e cea mai frumoasa chestii din astea dar intrebarea mea este sa ii spun sa fie cu mine sau sa mai astept sa vad cum decurg lucrurile? nici ea nu stie ce vrea ori sa fie cu el... ori alta relatie.Si eu gresesc ca sunt putin timid dar in situatia asta nu am mai fost.

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Eu zic sa ii spui...ca daca se impaca cu ala...nu mai are ochi si pentru tine. Spune-i ce ai pe inima... daca nu vrea, pierderea ei...

| maya23_6465 a răspuns:

OZ. vrajitorul are dreptate, incearca sa-i spui ca nu se stie poate te va alege pe tine important e sa incerci pana la urma stii cum se spune "incercarea moarte n-are"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai si tu rabdare. Nu cred ca este bine sa ii spui, deocamdata. Incearca sa comunici mai mult cu ea, sa vada ca poate avea incredere in tine. Daca spui ca a suferit asa mult si ca a tinut mult la acel baiat eu nu cred ca ar accepta sa "fie cu tine".