| ralukutza96u a întrebat:

am si eu neaparata nevoie de ajutorbig grin.am niste paranteze cam inestetice la picioaresad. cu ce exercitii pot rezolva aceasta problema? de asemenea as vrea niste exercitii care sa isi faca efectul in cel mai scurt timp(am nevoie si foarte putin la abdomen)FUNDAkiss

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Pt abdomen flotari si abdamene
iar pentru picioare genoflexiuni imipare rau dar ca sa iti indrepti picioarele nu se mai poate.am avut o prietena care avea problema asta si i-a spus doctora ca e tarziu acum nu maiare ce sa faca avea 15 ani tongue