| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cele mai eficiente exerciții pentru picioare, talie și abdomen (eventual să dea rezultate într-un timp scurt). Fundă pentru cele mai multe!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai pentru abdomen, sunt abdomenele, pentru picioare genoflexiuni, pentru brate flotari, iar rolelel iti da forme frumoase feselor.

| Marijuana187 a răspuns:

Tractiuni
Flotari
Genoflexiuni
Gimnastica
Ridicari de greutati
Alergat
Abdomene

| kolcov a răspuns:

Pentru picioare incearca sa alergi ff mult si pentru abdomen incearca niste echere si abdomene dar nu o sa dea rezultate in timp scurt in niciun caz. nu cred ca reusesti intr'un timp scurt sa faci asa ceva happy

| adutza12 a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai eficiente referitor la abdomen big grin, genoflexiunile, sariturile pe loc... Daca vrei iti dau si cateva ponturi: Cand vorbesti la telefon plimba-te de colo-colo prin casa, sau pe afara. Poti realiza dansuri sportive, te poti inspira de pe youtube. Masajul e foarte bun mai ales pentru muschii fesieri, etc. Multa apa, am auzit ca si ardeiul usturat ajuta in arderea grasimilor (dar asta tine de partea gastronomica, nu de exercitii fizice). Sper ca te-am ajutat!