| anonim_4396 a întrebat:

Am cativa prieteni, practic suntem un mic grup si adeseori in weekend-uri ei ies seara sa se distreze, nici macar nu ma cheama. Nu stiu de ce, inainte ma chemau destul de des, acum mor in casa de plictiseala..Stie cineva care ar fi motivul sa nu ma cheme, adica nu le-am gresit cu nimic (cred) si se intampla destul de des.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ori i-ai refuzat ori cand iesi stai retras/a si nu zici prea multe si au impresia ca nu te simti bine cu ei, ori nu le mai place compania ta ca nu te infiltrezi in grup, nu faci o diferenta.