| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a întrebat:

Hey. Sunt satena si vreau sa ma vopsesc blonda.Am parul ondulat pana la umeri. Vreau de asemenea sa imi schimb si tunsoarea. Acum am breton pe o parte. Si nu vreau sa renunt la el. dati-mi niste idei de tunsori.Si poza daca se poate.Msmshappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, vreau sa-ti dau un sfat, daca iti place atat de mult bretonul tau nu renunta la el.si daca vrei sa-ti schimbi coafiura cauta alt ceva care sa contina breton intr-o parte!