| Robert93_5254 a întrebat:

Am si eu o intrebare cati dintre voi ar accepta de la persoana iubita sa fie mintit/a, sa i se inchida tel in nas, sa sa ascunda de tine, sa iti respunga apelul, sa iti zica ca face ceva si de fapt sa aflii ca face altceva, sa iti promita ca face ceva si sa nu se tina de promisiune, etc.as vrea si eu sa imi raspundeti cu DA(pentru as accepta) sau NU si daca se poate sa imi spuneti si cateva remedii cu care as putea sa o fac sa se schimbe! Multumesc, astept parerile voastre!

3 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Buna.dupa cum vezi sunt fata.si crede-ma ca nici un baiat nu ar accepta asta de la o fata.si eu am facut la fel cu prietenul meu.si era sa ne despartim si m-am schimbat... daca te iubeste te va schimba. spune-i asa"daca mai ai de gand sa ma minti si sa imi inchizi tellu in nas, atunci fa asta cu alt baiat, pentru ca cu mine nu iti merge.iar daca mai vrei sa fim impreuna schimbate" daca te iubeste o va face crede-ma.big grin

| nika971 a răspuns:

Buna! eu de exemplu nu as accepta niciodata acesta lucru dar cred ca trebuie sa fii mai tare cu ea a o tii din friu sa ai cu ea o discutie ca de cuplu cum s-ar numi asa sa puneti la punct toate lucririle ce va leaga sa ai curaj sa-i spui ce ai pe suflet sa stati mai mult timp impreuna ca sa poti supraveghea orice suflare orice pas orice energie am spus asa nu in felul de a o urmari sau mai stiu eu dar sa va petreceti ziua impreuna iar seara sa mergeti acasa sau la un restaurant dragut sa serviti o cina romantica! Sper ca te-am ajutat! mi-a facut placere sa iti dau un raspuns ca acesta! pa!

| mariusstaicu a răspuns:

Esti BARBAT trebuie sa ai putina tarie de caracter, ea tea vazut slab si de-aia face cu tine ce vrea, incearca sa fii mai indiferent iar daca ea tine la tine se va vedea schimbarea. ''SUCCES''