| anonim_4396 a întrebat:

De la cati ani ar trebui sa ai o relatie cu o fata? De exemplu eu sunt un baiat de 15 ani n-am avut o iubita pana acum deoarece nu m-a placut persoana care ar trebui sa o plac si eu. Nu am avut iubita din cauza ca sunt urat sau te miri ce sa nu credeti asta, sunt tot timpul aranjat, parfumat etc. ma rog... deci de la ce varsta ar trebui sa-mi fac o prietena? Raspundeti cu seriozitate. Va multumesc astept raspunsurile voastre byee

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 18 ani sau cand ea te va gasi pe tine mai stii poate o sa ai gagica cand vei fi pensionar.

| Lolităăăă a răspuns:

De la 16-17 in sus big grin

| Kiddy1998 a răspuns (pentru Lolităăăă):

Si eu ma gandeam de la 16 ani in sus oricum o sa mai astept nu ma grabesc deloc. Inca un micut sfat baiatul trebuie sa faca primul pas? sau sa astepte pana vine fata la el? si cum ar trebui sa fac acest pas daca eu ar trebui sa-l fac? Ms astept raspunsul tau cu nerabdare tongue

| Lolităăăă a răspuns (pentru Kiddy1998):

Da, baiatul trebuie sa faca primul pas. Pai, te duci la aceea fata de care-ti place daca nu va cunoasteti o intrebi cum o cheama, ce mai face. dar daca o cunosti o scoti la un suc in oras, dupa mergeti frumos in parc, dar noaptea si pac Pup! laughing

| Kiddy1998 a răspuns (pentru Lolităăăă):

Cati ani ai de curiozitate happy?

| anghelniuta a răspuns:

Si la 15 e destul de normal (daca vorbim despre o relatatie fara contact sexual)winking