| Andraa a întrebat:

am si eu o intrebare... O sa dau test la vreo materie la inceput de an?
acum intru in clasa a 9-abig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vei da la fizica matematica si chimiewinking

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Unii profesori au smecherii in cap... dau un test la inceput de an in care iti pun niste intrebari de habar nu ai de unde le-au scos si iti dai seama cum sunt notate/adica nasol/, iar la inceputul semestrului 2 fie ca il repeta sau iti dau alt test ce alte intrebari unde notele vor fi mari si foarte mari, ca sa va arate voua si Cancelariei ce bine v-au pregatit ei un semestru...cam acesta este scenariul...eu iti doresc un an scolar bun si nu te stresa, acesta este secretul reusitei...

| xibalba a răspuns:

Eu am dat cand am inceput clasa a 9-a... sunt profil real si am dat la : mate, chimie, fizica, biologie, romana. Testele astea se dau pentru a se afla nivelul clasei. Depinde foarte mult si de profesori. Unii trec aceste teste in catalog, altii nu. Oricum, e bine sa mai citesti una alta inainte de teste. Dar profesorii isi vor face impresie buna despre tine nu prin teste, ci prin raspunsurile de la clasa. Bafta!

| demonangel37 a răspuns:

Practic ca sa intri la liceu nu se dau teste acum depinde de profil dar sigur nu se va da la ore este posibil sa ti se dea cate un testulet ca sa vada ce mai ti minte din scoala etc. deci nu-ti fa griji prea mari nu-i cine stie ce

| Andraa explică:

Si eu sunt la profil realbig grin..stiinte ale naturii

| catalina_2916 a răspuns:

Eu n-am dat.sunt la profil uman. dar am auzit ca la cel real se da...succes!

| emima a răspuns:

Poi o sa dai teste de inceput de an sa vada profesorii in ce stadiu esti dar stai linistita nu se intampla nimi9k notele nu se trec in catalog nu-ti fie teama

multa bafta...

| MissCamelia a răspuns:

Asta or sa-ti spuna profii cand incepi scoala, dar probabil ca nu

| ionnik a răspuns:

Si eu am auzit ca se dau pentru a afla nivelul clasei straight face ioi dar cica nu le trece in catalog... sper worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa da o sa dai la romana