| sfdshsnsa a întrebat:

Salut, am si eu o problema, acum vreo 3 zile imi faceam parul cu placa si am atins fruntea de 2 ori in locuri diferite, unu langa altu. Una dintre rani e asa mai rosie si ma doare, cealalta e ca o cicatrice, o zgarietura cu coaja, imi ramane semn? ce sa faaaaac?

1 răspuns:
| Alexandra023 a răspuns:

De atatea ori m-am ars cu placa pe fata...mereu s-au facut intr-un final un fel de zgarietura cu coaja, asa cum le zici tu... apoi incet incet au disparut.nu se vede absolut nimic. eventual, te poti da cu o crema pe baza de tataneasa.e foarte buna pentru arsuri, taieturi etc.