| mzqpsx a întrebat:

Am un semn pe frunte dela sala. cum il pot remedia? Este un fel de "zgarietura"rosie dar nu ma doare cand il ating..remedii?

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Daca esti aceeasi persoana cu kickbox-ul,daca ai fost lovit in frunte,de vreo lovitura de cot, genunchi, pumn etc nu prea ai ce sa ii faci. Daca e proaspata si chiar daca nu te doare ai putea sa pui niste gheata, dar in locul acela tesutul a fost afectat, cel mai probabil trece de la sine dar ai fi norocos sa nu se invineteasca.