| Niculae_Gaby_1980 a întrebat:

Salut, am și eu o problema, am o luna eu și prietena mea și gen cât eu cât și ea am spus ca nu prea mai simțit ceva, dar tot ne iubim, eu o iubesc chiar dacă nu simt asta (dar uneori simt ma apuca așa dintr-o data și simt ca o iubesc ) și gen simt ca nu mai iubesc nimic și ca sunt sec de sentimente. Eu sunt și mai gelos de fel și când văd ca se uita la băieți simt durere, dar gen nu se uita sa-i admire se uita o secunda, 2 ca la niște oameni normali, dar sunt eu prea gelos, am început sa nu prea mai am senzația aia ca iubesc puternic cam de la începutul relației, poate sa fie din cauza ca ne lingem toată ziua când ne vedem gen 6-7-8 ore? Si ca pana acum ne-am abținut de la sex mereu și ca nu am făcut-o? Chiar dacă nu simt tot vreau sa o sărut și chestii și am chef sa fac sex dar nu simt ca am chef, e ceva greu de explicat (eu cred ca din cauza asta nu prea mai simt, adică asta ar fi cel mai probabil) și ea ma iubeste extrem de mult și mi-a arătat și asta și a mai și plâns când era lângă mine din cauza ca nu o credeam cu ceva și se și vede ca ma iubeste, dar nu primesc iubirea. Am plâns chiar dacă nu simteam, am plâns din cauza ca ma gandeam cum ar fi viața fara ea și fara sa mai ieșim mereu afara, ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Câți ani ai?
Eu am impresia că stai cu acea fată doar pentru a nu fi singur.

| Niculae_Gaby_1980 explică (pentru Andreeush):

17, nu neaparat dar mi-a placut la început și încă imi mai place si na, poate prea mult lins m-a afectat atât sau lipsa sexului ca dacă nu o văd o zi încep iar sa mi simt sentimentele?‍♂️

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste obisnuinta.