| Cenzurat_3456 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Am ramas corigent la Fizica si nu prea stiu in ce consta asta deoarece nu am mai ramas niciodata la nici-o materie.Deci corigentele se dau intre 1 si 15 septembrie. Ce se va intampla atunci? O sa merg si o sa dau un test sau o sa merg, stau si invat ceva si dupa dau corigenta? Daca este prima varianta atunci am o problema deoarece nu am de unde sa iau materia.Scuze daca am spus ceva prostesc dar sincer nu stiu despre ce e vorba.

2 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna.
Corigentele se dau intre 1 si 15 septembrie.La corigenta se da o proba orala si una scrisa dupa aceea urmand a se face media intre cele doua.
Succes!

| mo_7722 a răspuns:

Eu stiam ca a2a varianta ar fi cea folosita dar nu stiu exact ce se face...insa in privinta materiei nu trebuie sa iti faci griji ca te poti duce la scoala, vei spune in ce situatie esti si iti vei primi manualul pentru a invata, cel putin asa stiu ca se face la noi...succes(trateaza cu seriozitate corigentatongue)