| deleteddddd a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc online. Jocul are o protectie numita X-Trap. Acel joc nu imi da voie sa folosesc Cheat Engine. Este vorba despre jocul FreeJack. Vreau sa folosesc, Cheat Engine, pentru a imi adauga bani numiti GK, care ii poti cumpara doar cu bani adevarati, pentru a te imbraca in joc. In joc, exista doua tipuri de bani. J - care ii castigi in timp ce joci, si GK, care ii cumperi cu bani adevarati. Chestia la GK, este ca toate hainele cu GK sunte foarte frumoase, pe cand cele cu J, nu sunt chiar asa de frumoase. Cum pot dezactiva acel X-Trap, sau daca stiti un alt hack, pentru a pune GK. Multumesc!

1 răspuns:
| muteanupaulcostin a răspuns:

Nu stiu nici eu am free jack da cauta pe youtube si iti arata aia cum sa scapi de el.