| Merishoor a întrebat:

Am si eu o problema happy
Eu nu stiu sa dansez si mi-e rusine sa invit o fata la dans
Cum as putea sa inving rusinea astawinking

6 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

Cu totii ne nastem cu dansul in sange!
Ideea e sa te mai incalzesti oleaca, inainte sa o inviti pe ea
Daca te duci direct la ea, s-ar putea sa dai gres, insa daca faci putin exercitiu inainte, e mai bine
Oricum, de obicei ringurile de dans, sunt mai intunecate, si poti sa dansezi cum vrei asa ca, nu-ti mai fa problemewinking

| Mandy a răspuns:

Cu totii ne nastem cu dansul in sange!
Ideea e sa te mai incalzesti oleaca, inainte sa o inviti pe ea
Daca te duci direct la ea, s-ar putea sa dai gres, insa daca faci putin exercitiu inainte, e mai bine
Oricum, de obicei ringurile de dans, sunt mai intunecate, si poti sa dansezi cum vrei asa ca, nu-ti mai fa probleme

| Ics a răspuns:

Du-te sI fa niste mici cursuri de dans de toate tipurile si o sa reusesti. o sa scapi de rusinea asta! poate nu avem toti dansul in sange dar cu putine corecturi reusim! love struck

| PuFFy_6962 a răspuns:

Pai nu este asa de greu. Trebuie sa te gandesti ca nu ai nimic d pierdut daca incerci sa inviti o fata la dans. Trebuie sa iti faci curaj pana la urma esti baiat ( Fii Barbat )winking:kisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune acasa muzica la comp si invata sa dansezi.intr-o saptamana reusesti.

| dududragos a răspuns:

De regula jumate din baietii din ziua de azi danseaza ca niste cizme. Sfatul meu ii sa urmezi un curs de dans. Mai departe vei invata singur.