| MateiFlorea a întrebat:

Se apropie banchetul si nu stiu daca sa o invit pe fata pe care o plac la dans (eu nu stiu sa dansez). Păreri?

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Invit-o! Iar in privinta dansului, nu poate fi asa de greu. Nu esti la vreun concurs. Sigur te vei descurca. Trebuie doar sa simti ritmul muzicii, si eventual te mai uiti in stanga, in dreapta si iei exemplu. Pentru ea va conta mai mult ca ai invitat-o la dans tocmai pe ea, decat ca nu esti tu prea priceput. Curaj!

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si cum ai tu de gand sa o inviti la dans daca nu stii sa dansezi?
Pune mana si invata sa dansezi laughing

| Emilian65 a răspuns:

Invit-o! ca poate te invata si pe tine sa dansezi.

| Oana92 a răspuns:

Normal ca ar trebui sa o inviti la dans. Pana atunci ai timp sa exersezi. Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banchetul...

| Adbbmsh a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa dansati. Du-o pe o banca afara si baga-i limba in gura laughing)

| AlbinoCornSnake a răspuns:

Fa-o! SI daca spune nu, nu are nimic. Oricum nu o sa-ti mai pese peste maxim 1-2 ani