| Gurau_Denis_Daniel_1998 a întrebat:

Am si eu o problema la Facebook. De 2 zile ma trezesc ca "eu" distribui chestii de genu "Afla cum va fi anul viitor sau Cine e dragostea ta " laughing) Toate astea provin de la funny teste...cum sa fac sa nu mi se distribuie astea pe profilul meu?

2 răspunsuri:
| Goodfrey a răspuns:

Si eu am patit aceeasi chestie acum 2 luni. Daca ai facut un test de la acel site, chiar si daca l-ai facut acum 3 luni, poate si mai mult, ei iti vor sparge contul si iti vor posta tot felul de lucruri DUBIOASE.Sau ti-a spart cineva contul.Ai putea sa iti stergi contul sau pur si simplu sa le ignori.Eu le-am ignorat si au disparut dupa 1 saptamana. Iar ca prietenii tai sa nu creada ca tu postezi alea intentionat pe Facebook, mai bine scrie pe contul tau, ca Status, ca cineva ti-a spart contul si nu tu postezi chestiile acelea! Sper ca te-am ajutat!

| vaidaraduandrei07 a răspuns:

Probabil cineva tia spart contul sau daca nu intra in setari la aplicatii autorizate pentru a posta pe contul tau.