| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

De ce nu mai pot sa distribui link pe facebook de vreo 2 zile? Este vreo varianta sa pun altcumva ca pana acum aveam optiunea distribuie link dar acum nu imi mai aparestraight face? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Adauga linkul dupa ce dai Update Status, tot acolo unde era butonul de link il gasesti. Ce se va intampla dupa asta, linkul va fi recunoscut exacta ca inainte.

| Lavy_4392 a răspuns:

Nu merge k si eu am aceeasi roblema ca si vladut. nu mi`l recunoaste. imi posteaza pur si simplu ca un link(o adresa) x(crying(

| tootoo a răspuns:

Scrie pur si simplu link'ul si apasa enter.winking