| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cum fac sa nu mi se mai distribuie tot felul de prostii pe facebook? Adica se distribuie chestii ca "Cine va fi dragostea ta peste 2 ani?" Sau "Cati copii vei avea?" Dar eu nu distribui nimic, nici nu fac testele astea..ies de pe facebook si intru peste 2-3 ore si numa vad ca mi s-au distribuit 20 de link-uri cu tampenii deastea. Ce sa fac sa remediez problema? Dupa zice lumea ca is nebun ca tot distribui prostii dealea, desi eu nu distribui nimic. Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cand apare un test din ala enervant, in dreapta postarii este o ...sageata. dai pe ea si apoi pe „Ascunde tot de la Teste on line".

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah,deci tu esti vinovat ca distribui? Atunci ai un virus de browser si cel mai simplu este sa dezinstalezi browserul si sa-l intalezi din nou.